Blog użytkownika dKc

dKc

dKc dKc 02.01.2020, 17:23
Gra Dekady (2010-2019) - pytanie
368V

Gra Dekady (2010-2019) - pytanie

Ostatnie wyniki to jakieś nieporozumienie...

Po ostatnim plebiscycie na Grę Dekady pojawiło się mnóstwo komentarzy o tym, że... ludzie nie wiedzieli, że było w ogóle jakieś głosowanie, kiedy i gdzie i z chęcią by zagłosowało na Grę Dekady i czy nie doliczyłbym ich głosów... Niby bez sensu, ale myślałem o tym trochę i powiem, że była to nie lada zagwozdka. W końcu dekada nie zdarza się codziennie. Finalnie uznałem, że zapytam Was o opinię. Niechaj lud przemówi.

Pytanie do Was:

Czy chcielibyście, żeby termin na oddanie głosów na Grę Dekady został przedłużony?

Ja to widzę tak: deadline do końca miesiąca, czyli do końca stycznia. Może do tego czasu znalazłbym jak można w Excelu wygodnie liczyć te głosy. Wtedy prawdopodobnie wyniki opublikowałbym "gdzieś w lutym".

Żeby nie spamować kolejnymi blogami jeszcze raz to oddalibyście głosy tutaj: https://www.ppe.p(...)ie.html. Już jeden głos został oddany po terminie, zaliczyłbym go wtedy. Można też update'ować swoje dotychczasowe głosy (wystarczy po prostu odpowiedzieć na swój komentarz). Ja sam tworząc wpis z podsumowaniem przypomniałem sobie o paru tytułach, które powinny się u mnie znaleźć.

Rozważyłbym też "gdzieś w lutym" update tego wpisu z wynikami, ale pewnie dałbym kolejny wpis z wersją Remastered wyników tylko wtedy musiałbym znaleźć drugą hostessę do wręczania nagród, bo z tego co wiem to pani Elsa się rozchorowała :( Jakieś propozycje?

Co o tym sądzicie? Jeśli pod tym wpisem będzie więcej minusów, niż plusów sprawa będzie jasna. Dodaję też ankietę, żeby poznać Waszą opinię.
 

Tagi:

Oceń notkę
+ +16 -

Oceń profil
+ +134 -
dKc
Ranking: 54 Poziom: 74
PD: 50430
REPUTACJA: 22791