SKLEP
Znaleziono 5 artykułów nt. gry
Doom (2016)

REDAKCYJNE

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2016
Doom (2016) - recenzja gry
6993V

Doom (2016) - recenzja gry

Bethesda podczas kampanii marketingowej najnowszego Dooma nie obawiała się o jakiekolwiek spoilery. Wydawca przedstawiał tonę najróżniejszych materiałów, zaoferował testy beta, a nawet dokładnie zaprezentował wszystkie warianty zabawy. Jednak żaden z tych elementów nie przygotował nas na ten tytuł. id Software zaprasza graczy na 12 godzinną paradę krwi, flaków, latających mózgów i obłędnej muzy. Dla takiego tytułu warto grzeszyć. 

czytaj dalej »
72

Ostatni komentarz:

Jako, bezkrytyczny fan serii, stwierdzam, że przyznana ocena jest stanowczo za niska, 10/10 to i tak mało. To jest arcydzieło. - Toshiro

CZYTELNIKÓW

65V

Stary dobry Doom w nowym wydaniu

Doom 2 to jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa. Do dziś dzień pamiętam, jak dostałem ją od kuzyna na 5 dyskietkach. Pomimo upływu wielu lat kody specjalne na nieśmiertelność lub wszystkie broni mogę wymienić obudzony w środku nocy, a wiele z poziomów potrafię przejść bez problemu i dziś. Przez lata ogrywałem kolejne części serii i zawsze sprawiało mi to niemałą przyjemność. Także bardzo ucieszyłem się na reboot serii, który po prostu został nazwany Doom. Pomimo, że założenia serii niewiele zmieniły się od pierwszych części, to kolejne odsłony trzymają stały, wysoki poziom i nie uświadczymy tzw. zmęczenia materiału. Czy tak jest też w przypadku Dooma AD 2016? Przekonajmy się.

czytaj dalej »
Tom19 Tom19 18.07.2017
Doom - recenzja
642V

Doom - recenzja

Aby ocenić nowego Dooma wystarczy zajrzeć na pudełko z grą. Producent id Software, odpowiedzialny przecież za poprzednie dzieła, które po części zrewolucjonizowały gatunek strzelanin first-person. Oznaczenie Pegi 18 z obok zaciśniętą pięścią oznaczającą brutalność włącznie ze złym językiem, zaś dla dinozaurów elektronicznej rozrywki dwustronny cover, za którym chowa się odświeżona grafika okładki z 1993 mówiąca jasno i klarownie ,,Szykuj się na klasyczny rozp*#@l w nowym wydaniu!''. 

czytaj dalej »
21

Ostatni komentarz:

A jeszcze dodam takie uzupełnienie do recenzji w postaci rozgrywki właściwej ;D [LINK] - Tom19

Rankin Rankin 25.01.2017
U Wrót Zagłady Stoi Gość Z Piłą Łańcuchową I Dwururką
1651V

U Wrót Zagłady Stoi Gość Z Piłą Łańcuchową I Dwururką

Wydany w 1993 roku Doom był ogromnym kamieniem milowym w dziedzinie rozrywki elektronicznej. Doom 2 oferował dynamiczną rozwałkę i ogólnie więcej tego samego. Doom 3, wydany 10 lat po Doom 2, był nieoczekiwanym krokiem w bok, który podzielił graczy... delikatnie mówiąc. 12 lat po Doom 3 nadeszła wreszcie nowa odsłona serii. Czy warto się z nią zapoznać, czy oferuje dobrą rozgrywkę? (spoiler: w dniu pisania tej recenzji chyba już wszyscy wiedzą że TAK)

czytaj dalej »
22

Ostatni komentarz:

9+/10 i to jest moc! Lamusy do domu :) - dobrychlopak

Darek Darek 21.01.2017
BFG - Big Fuckin Game
1777V

BFG - Big Fuckin Game

Bethesda dokonała niemożliwego. Ich trójwymiarowy Doom jest w każdym calu tak świetny jak oryginał, a w wielu miejscach wręcz lepszy.

czytaj dalej »
45

Ostatni komentarz:

A to znam. Znalazłem nawet mod gdzie łączysz Brutal Dooma z zestawem broni z tego najnowszego Dooma 2016 [LINK] - addi64

Miesięcznik PSX Extreme