SKLEP
Znaleziono 4 artykuły nt. gry
Deadpool

REDAKCYJNE

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.12.2015
Deadpool - recenzja gry
4422V

Deadpool - recenzja gry

Wade Wilson nie jest najbardziej znanym bohaterem komiksów Marvela, ale w 2013 roku za sprawą High Moon Studios otrzymał swoją grę. Nie był to majstersztyk, nie mógł rywalizować z Nietoperzem, ale mimo to postanowiono wydać produkcję na aktualną generację. Tytuł nadal nie prezentuje oczekiwanej jakości, ale pod jednym względem przewyższa wiele pozycji ze swojego gatunku.

czytaj dalej »
28

Ostatni komentarz:

gra zasługuje na więcej niż przynajmniej 7... - hayami

Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.11.2015
Recenzja: Deadpool (PS4)
3067V

Recenzja: Deadpool (PS4)

Deadpool jest jednym z tych tytułów, przy których na usta ciśnie się pytanie – po co wydano ten remaster? Odpowiedzi są dwie. Pierwsza – bo po prostu wydawcy mogą. A druga – z okazji nadchodzącej, kinowej premiery filmu o superbohaterze Marvela.

czytaj dalej »
9

Ostatni komentarz:

Niedobrze a chciałem w to zagrać trzeba będzie czekać aż cena spadnie i to mocno - kendzi76

Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 01.07.2013
Recenzja gry: Deadpool The Game
2736V

Recenzja gry: Deadpool The Game

Wykręcony niczym szmata w pralce bohater Marvela doczekał się swojej własnej gry. Tak jest, Deadpool w interaktywnej formie zawitał na konsole dokładnie trzy dni temu, a ja zdążyłem spędzić z nim dwa upojne wieczory. Wbrew ohydnym pomówieniom nie była to wcale znajomość w stylu "Tajemnic Brokeback Mountain", tylko radosna jatka wśród fruwających ciał przeciwników i idealnie wymodelowanych biustów skleconych z polygonów panienek. 

czytaj dalej »
67

Ostatni komentarz:

Gra dziwna...humor jest pozytywnie zakręcony, bohater Kozak sypie sucharami na prawo i lewo. H aha i ten jego zajebisty rower. - Piterus69

redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 01.07.2013
Recenzja: Deadpool (PS3)
1473V

Recenzja: Deadpool (PS3)

Wszyscy znamy takich superbohaterów jak Hulk, Wolverine, Iron Man czy Spider-man, ale ilu z Was wie o anty-bohaterze zwanym Deadpool? Pyskaty najemnik, Deadpool, znany kiedyś jako Wade Wilson, jest jednym z najbarwniejszych anty-bohaterów Marvela, a gra z jego udziałem przejdzie do historii, jako jedna z najbardziej odjechanych produkcji tej generacji.

czytaj dalej »
29

Ostatni komentarz:

Ale grubo ma w spodniach :) - lola

Miesięcznik PSX Extreme