Konferencja prasowa nt. awarii PSN

Konferencja prasowa nt. awarii PSN

Bartosz Dawidowski | 30.04.2011, 13:36

Redaktorzy Reutera zarzucali ostatnio Sony, że firma podąża w obliczu poważnego kryzysu tą samą ścieżką, co Toyota przed rokiem i TEPCO w marcu. Prezesi tych firm byli nieuchwytni przez tygodnie po niefortunnych zdarzeniach. Okazuje się, że Sony wybiera inny tryb postępowania.

Redaktorzy Reutera zarzucali ostatnio Sony, że firma podąża w obliczu poważnego kryzysu tą samą ścieżką, co Toyota przed rokiem i TEPCO w marcu. Prezesi tych firm byli nieuchwytni przez tygodnie po niefortunnych zdarzeniach. Okazuje się, że Sony wybiera inny tryb postępowania.xxxxx


Sony ogłosiło dzisiaj, że Kazuo Hirai wystąpi 1 maja na specjalnej konferencji prasowej poświęconej awarii PlayStation Network. Prezes Sony Computer Entertainment rozpocznie w Tokio spotkanie z dziennikarzami o godz. 14:00 czasu lokalnego. Podczas konferencji dowiemy się m.in. kiedy firma przywróci do działania wszystkie usługi związane z PSN i Qriocity (aktualna wersja jest taka, że „pewne usługi” zostaną włączone 3 lub 4 maja). Możliwe też, że poruszone zostanie kilka innych ciekawych wątków, dotyczących m.in. działań korporacji w celu zabezpieczenia systemów danych oraz ewentualnej rekompensaty dla poszkodowanych osób. O wszystkich ustaleniach zostaniecie poinformowani na PPE.

Źródło: własne
Bartosz Dawidowski Strona autora
Dla PPE pisze nieprzerwanie od momentu założenia portalu w 2010 roku. Przygodę z interaktywną rozrywką zaczynał od gier na kasetach magnetofonowych, by później zapałać miłością do Amigi i PlayStation. Wciąż tęskni za złotą erą najlepszych japońskich RPG-ów z lat 90. Fan strategii, gier oferujących symulacyjne elementy i bogatą immersję. Miłośnik lotnictwa w każdej postaci.
cropper