Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020
Gramy na PS5. Jak wypada dubbing w Sackboy: Wielka Przygoda?
1016V

Gramy na PS5. Jak wypada dubbing w Sackboy: Wielka Przygoda?

Jedną z produkcji właśnie ogrywanych w naszej redakcji jest Sackboy: Wielka Przygoda. Recenzję przeczytacie już wkrótce, ale teraz możecie spojrzeć na czysty gameplay, który pokazuje rozgrywkę z PS5 oraz zapoznać się z jakością polskiego dubbingu.

Jestem aktualnie gdzieś w połowie historii Sackboy: Wielka Przygoda. Sumo Digital przygotowało przyjemną, trójwymiarową platformówkę, która przypadnie do gustu wszystkim fanom gatunku oraz będzie świetną opcją dla rodzin – jeśli macie w domu młodszych graczy, to z dużą radością będą przebierać Sackboy'a.

Sackboy: Wielka Przygoda jest dobrym uzupełnieniem listy premierowych gier przygotowanych przez Sony, ponieważ tytuł zapewnia dobrą zabawę szerokiemu gronu odbiorców – niezbędne jest oczywiście preferowanie tego gatunku.

Jak brzmi dubbing? Przekonajcie się poniżej. Zaznaczam: to sam początek rozgrywki (od pierwszego włączenia), ale szczerze mówiąc – raczej nie musicie się obawiać o wielkie spoilery. Zarys fabuły z Sackboy: Wielka Przygoda jest znany od dawna, więc jeśli interesowaliście się tym tytułem, to nie będziecie specjalnie zaskoczeni.

Tagi: Sackboy: Wielka Przygoda Sony Interactive Entertainment Sumo Digital