SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017
PlayStation Plus vs. Games with Gold - Wrzesień 2017
2597V

PlayStation Plus vs. Games with Gold - Wrzesień 2017

Od dzisiaj gracze mogą pobierać dwie cyfrowe oferty – PlayStation Plus oraz Games with Gold – więc jest to świetny moment na wybranie lepszej propozycji. We wrześniu subskrybenci nie będą się nudzić!

PlayStation Plus (od 05.09.2017)

Games with Gold (od 01.08.2017)

inFAMOUS: Second Son (PS4)
- Data premiery: 21.03.2014
- Średnia ocen: 80%

Child of Light (PS4)
- Data premiery: 29.04.2014
- Średnia ocen: 82%

RIGS: Mechanised Combat League (PS4)
- Data premiery: 13.10.2016
- Średnia ocen: 78%

That’s You (PS4)
- Data premiery: 04.07.2017
- Średnia ocen: 69%

Truck Racer (PS3)
- Data premiery: 04.02.2014
- Średnia ocen: Brak

Handball 2016 (PS3)
- Data premiery: 30.11.2015
- Średnia ocen: Brak

We Are Doomed (PS Vita & PS4)
- Data premiery: 14.04.2015
- Średnia ocen: 61%

Hatoful Boyfriend (PS4 & PS Vita)
- Data premiery: 21.07.2015
- Średnia ocen: 74%

Forza Motorsport 5 (XOne)
- Data premiery: 22.11.2013
- Średnia ocen: 79%
 
Oxenfree (XOne)
- Data premiery: 16.01.2016
- Średnia ocen: 78%
 
Hydro Thunder Hurricane (XOne + X360)
- Data premiery: 28.07.2010
- Średnia ocen: 75%
 
Battlefield 3 (XOne + X360)
- Data premiery: 25.10.2011
- Średnia ocen: 84%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WOJTEK: Wrzesień to wyjątkowo bogaty miesiąc. Games with Gold nie zawodzi (Battlefield, Oxenfree i Forza!), ale również PlayStation Plus jest przepełnione mocnymi grami (Second Son, Child of Light, RIGS!). Nie wszystkie tytuły przypadły mi do gustu, ale potrafię dostrzec jedno – Sony w końcu doceniło posiadaczy PlayStation VR i wrzuciło do oferty mocny tytuł. Gra oczywiście nie jest największym hitem na japońskie gogle, ale wierzę w jedno… To początek zmian – teraz Japończycy będą coraz to częściej i śmielej wrzucać do oferty tytuły na PSVR. I ...

W konsekwencji tym razem wybieram… PlayStation Plus.

 


PIOTREK:  Zdecydowanie przemawia do mnie tym razem oferta Sony. Wreszcie w Plusie zaczynają pojawiać się gry AAA (co prawda z samego początku istnienie PS4 na rynku, ale co tam), a na deser Child of Light - gra, do której robiłem przymiarki od dłuższego czasu. Nic tylko brać!

W konsekwencji tym razem wybieram… PlayStation Plus.

 

 

 


IGOR: Podwyżka ceny PlayStation Plus jest bardzo ryzykownym ruchem ze strony Sony. Jednakże jeśli będą rzucać w nas takimi tytułami jak w tym miesiącu, być może będziemy w stanie im to wybaczyć.  Infamous i Child of Light są naprawdę świetnymi tytułami, których powinien spróbować każdy! Japończycy próbują wcisnąć nam także PlayStation VR dzięki Rigs, co jest dosyć ciekawym ruchem... Psychologicznym. Z pozostałych tytułów, interesuje mnie najbardziej Hatoful Boyfriend... Stęskniłem się za Gołębiami ;). Jeśli zaś chodzi o obóz Microsoftu, tu bardzo bardzo kusi Forza Motorsport 5. Ten fantastyczny tytuł wciąż trzyma fason nawet w obliczu nadjeżdżającej "siódemki". Drugim hitem miesiąca jest Battlefield 3 i mimo, że rozumiem fenomenem tej serii i go doceniam, to należę do tych kilku osób, które po prostu BF-a nie znoszą. Oxenfree wydaje się również być całkiem ciekawe. 

W tym miesiącu wybieram PlayStation Plus.

 


KRYSPIN:Chyba dla nikogo nie będzie zdziwieniem jak już na wstępie powiem, że wybieram PS Plus? Sony w końcu po wielu miesiącach posuchy zaczęło się coś działać i z każdą kolejną ofertą Plus pokazuje się od coraz lepszej strony. Jasne, od tego miesiąca wisi nad nami widmo podniesionych cen abonamentu, ale kto był sprytny, zakupił sobie roczną subskrypcję po starej cenie. Jeśli tylko ta podwyżka ma oznaczać poprawę w jakości gier dołączanych co miesiąc do Plusa, to jestem jak najbardziej na tak. Tylko niech w końcu oleją te gry na PS3 bo coraz gorsze za przeproszeniem gówno na to dają. Infamousa, chociaż kupiłem jakiś czas temu na wyprzedaży witam serdecznie w tej ofercie, bo to kolejna duża gra na PS4 "za darmo". N-ta wersja Child of Light może już trącić myszką bo chyba w Plusie już były wersje i na PS3 i na Vitę. Gra na VR to bardzo miły dodatek, choć sam tego hełmofonu nie posiadam Nawet stara dobra Vita (razem z PS4, co daje nam 6 gier na PS4 w tym miesiącu, wliczając rozdawane już jakiś czas za free "That's You") dostała dwa fajne gierki w postaci symulatora randkowania z ... gołębiami i przyjemnego szpila od Vertex pop. Gry na PS3 z grzeczności ominę, bo nawet ich nie znam. 

Microsoft w sumie też nie zawiódł w tym miesiącu, ale też nie poszalał jakoś bardzo, bywały lepsze miesiące. Podobno piąta Forza Motorsport nie należy do najbardziej udanych odsłon serii, ale podejrzewam, że fani simów będą zadowoleni, zwłaszcza, że dają za darmo. Oxenfree to bardzo udany indyk. Hydro Thunder Hurricane z X360 nie znam, więc sie nie wypowiem a Battlefield 3... Serio? Nie było lepszych gier do wrzucenia, tylko staruśki BF3? Na grach z 360 się zawiodłem. 

W tym miesiącu wybieram PlayStation Plus. 

 


No i standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

Miesięcznik PSX Extreme