SKLEP
senix senix 25.12.2016
Weekendowy Cosplay: Świąteczna D.Va z Overwatcha w wykonaniu Satsu Mad Atelier
2477V

Weekendowy Cosplay: Świąteczna D.Va z Overwatcha w wykonaniu Satsu Mad Atelier

Tym razem coś na święta. Satsu przygotowała specjalnie na ten okres cosplay "świątecznej D.Vy" z Overwatcha swojego autorstwa. Zapraszamy do krótkiej rozmowy i podziwiania jej pracy. 

Overwatch
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 24.05.2016
  • Napisy
  • od lat 12 przemoc

 

<<<< Satsu jako D.Va z Overwatcha w wersji świątecznej. Zdjęcie: Norman Lenda.

 

Senix: Cześć Satsu, miło jest mi gościć Cię w okresie świątecznym na portalu PSX Extreme. Drogą wstępu. Jak mijają Ci święta i czy znalazłaś pod choinką wymarzone prezenty?

Satsu: Dzień dobry! Dziękuję bardzo za zaproszenie :D 
Święta jak na razie mijają mi bardzo przyjemnie i leniwie, w towarzystwie wielkiej ilości seriali do nadrobienia. Przy okazji przerwy w najnowszym sezonie The Walking Dead planuję wreszcie zmobilizować się aby przejść grę od Telltale'a.

Senix: Wróćmy teraz do najważniejszego, czyli Twojego cosplayu. Dlaczego D.Va? Co spodobało Ci się w tej postaci, że akurat ona? 

Satsu: Cóż, mamy święta, więc chciałam żeby ta sesja jak i postać, w którą się wcielę była jak najbardziej radosna i urocza, a chyba oboje zgodzimy się, że D.Va pasuje do tych określeń idealnie :)

Senix: Mogę się mylić, ale „świąteczna D.Va”, to w 99% Twój autorski cosplay. Od razu wiedziałaś jak on ma wyglądać?

Satsu: Hmm, nie nazwałabym tego cosplayem, ale pełny strój D.Vy pojawi się w moim portfolio już niedługo. To co tutaj widzicie określiłabym po prostu jako casualowa świąteczna wariacja na temat D.Vy. :) W grze D.Va nosi obcisły kombinezon, dlatego też świąteczne body wydawało mi się naturalnym wyborem.

Senix: Na koniec, bo nie chcę Ci zajmować dużo czasu w święta. Co podoba Ci się najbardziej w grze Overwatch, a co najmniej?

Satsu: W Overwatchu najbardziej podoba mi się to, że ma niezwykle niski "próg wejścia", tzn. bardzo szybko można załapać wszystkie reguły gry :) Ma też świetny styl graficzny i różnorodny design postaci, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie największym wyzwaniem była gra w fpsa na konsoli. Jako, że z tym gatunkiem nie jest mi zwykle po drodze, a gram głównie na konsolach, to trochę zajęło mi przyzwyczajenie się do celowania na padzie.

                                              Satsu jako D.Va z Overwatcha w wersji świątecznej. Zdjęcie: Norman Lenda.

Senix: Dziękujemy za rozmowę i w imieniu redakcji oraz użytkowników ppe.pl życzymy Ci wesołych, pogodnych i szczęśliwych Świat Bożego Narodzenia.

Satsu: Dziękuje i tego samego życzę całej redakcji oraz czytelnikom ppe.pl! Buziaki!

Fanpage: Satsu Mad Atelier.

Zdjęcia: Norman Lenda Pinkspider Photography.

Tagi: overwatch satsu mad atelier weekendowy cosplay

Miesięcznik PSX Extreme