WWE 2K22 Johnsson

WWE 2K22 - 10 najlepszych zawodników. Kim warto zagrać?

redakcja | 27.03, 15:00

Osoby zaznajomione z wrestlingiem doskonale znają największe gwiazdy tego sportu. Inaczej jest natomiast z odbiorcami, którzy dopiero wchodzą w ten nietypowy świat walk. Właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy materiał, w którym przedstawiamy 10 najlepszych zawodników z WWE 2K22

10. Bobby Lashley (91 OVR)

Bobby Lashley

Zestawienie otworzy były mistrz WWE - Bobby Lashley mogący pochwalić się oceną wynoszącą 91. Należy on do grupy "powerhouse", czyli tej, w której pierwszą rolę odgrywa ogromna siła i wysoka wytrwałość. Przeciętni zapaśnicy muszą uciekać do wykonywania podstępów, ponieważ w czystej walce nie mają szans pokonać przedstawiciela tejże klasy.

9. A.J. Styles (91 OVR)

A.J. Styles, podobnie jak wyżej wymieniony Lashley, posiada ocenę ogólną równą 91. Tym razem jednak mamy do czynienia z zawodnikiem o klasie "high-flyer", czyli takim, który uwielbia wykonywać rozmaite akrobacje w powietrzu. Skoki czy odepchnięcia z wykorzystaniem liny to jedne z najpopularniejszych ciosów dla tegoż wrestlera.

8. Steve Austin (92 OVR)

Steve Austin to bezapelacyjnie jedna z najpopularniejszych, jak nie najpopularniejsza gwiazda w historii wrestlingu. Odniósł on wiele sukcesów w rozmaitych federacjach. Jest napastnikiem, a więc skupia się na wyrządzaniu szkód za pomocą swojej siły, potrafiąc się przy tym dobrze broniąc. Wychodzi więc na to, że Stone Cold to jedna z najlepszych postaci do rozpoczęcia zabawy z WWE 2K22.

7. John Cena (92 OVR)

My name is John Cena! Myślę, że nie ma tutaj nikogo, kto choć raz nie usłyszałby w życiu tego cytatu. MImo tego, że rzeczona postać ma już wiele lat, to wciąż jest ikoną wrestlingu. I, jak widać po statystykach, świetnie sobie w tym radzi. Należy do grupy osób o wysokiej sile i mocnej budowie ciała kosztem wytrzymałości.

6. Becky Lynch (92 OVR)

becky

Becky Lynch jest jedyną kobieta w tym zestawieniu. W pełni zasługuje na miejsce w tak ważnym rankingu, ponieważ do dziś to jedna z większych gwiazd tego sportu. Próbuje naśladować swoim zachowaniem wyżej wymienionego Steve'a Austina, a w kwestii walki jest technikiem. Uwielbia wykręcać ręce i chwalić się swoimi sztuczkami.

5. The Undertaker 1998 (93 OVR)

The Undertaker wycofał się z wrestlingu w 2020 roku, kiedy miał dokładnie 50 lat. Zawodnik ten całkowicie poświęcił się temu sportu i twórcy WWE 2K22 chcą to podkreślić. Do swojej produkcji dodali dwie karty przedstawiające The Undertakera. Ta pokazująca napastnika z 1998 roku posiada 93 OVR, a ta z 2002 roku - 92 OVR. W obu przypadkach mamy do czynienia z potężnym atakującym, który może pochwalić się również ogromną wytrwałością.

4. Hollywod Hogan (93 OVR)

Tuż za podium uplasował się Hollywod Hogan. Na scenie zawsze wyróżniał się swoją egoistycznością i kreatywnymi, nietypowymi ciosami. Potrafi chociażby zadawać krytyczne uderzenia piętą, które mimo tego, iż bardzo groźnie nie wyglądają, potrafią zadać przeciwnikowi sporo obrażeń. Gwiazda należy do grupy "powerhouse", a więc podobnie jak chociażby Bobby Lashley może poszczycić się niezwykłą budową ciała.

3. The Rock (93 OVR)

Podium otwiera jedna z największych gwiazd Hollywod, The Rock - większość zna go nie z wrestlingu, a chociażby z udziału w ostatnich częściach Szybkich i Wściekłych. Zawodnik wykorzystuje swój spryt oraz charyzmę, a dojrzałym zachowaniem zachęca odbiorców do kibicowania właśnie jemu. 

2. Brock Lesnar (94 OVR)

brock lesnar

Brock Lesnar, kolejny powerhouse, jest zawodnikiem uwielbiającym żartować. Ludzie go za to kochają, jednocześnie czując do niego respekt - w końcu w przeszłości był mistrzem wagi ciężkiej w UFC. Lesnar wyróżnia się nie tylko wysokimi atrybutami, ale również kreatywnymi "finiszerami", które świetnie sprawdzają się szczególnie na bardzo masywnych wreslerach.

1. Roman Reigns (95 OVR)

Roman Reigns to bezapelacyjny mistrz WWE. Pas dzierży już od prawie 18 miesięcy, a to, czy będzie mógł chwalić się nim w dalszym ciągu zależy od zbliżającej się walki z wyżej wymienionym Lesnarem. Reigns nie jest aż tak bardzo agresywnym zawodnikiem, jak jego nadchodzący rywal, ale posiada bardzo silne uderzenia i jest niesamowicie wytrwały. Nie bez powodu uważa się go za najlepiej zbudowanego wrestlera.

cropper