redakcja PPE redakcja PPE 16.11.2016
Zobacz bramki 8 finalistów, którzy zagrają o bilet na mecz Borussia - Legia w Dortmundzie!
5007V

Zobacz bramki 8 finalistów, którzy zagrają o bilet na mecz Borussia - Legia w Dortmundzie!

Ależ to były bramki. Na konkurs przyszło 118 akcji zakończonych bramkami. Ponad połowa z nich trzymała bardzo wysoki poziom, dlatego ciężko było wybrać zwycięzców. 

Aby wziąć udział w zabawie sponsorowanej przez firmę Techland trzeba było bramkę poprzedzoną ładną akcją. Nasze grono redakcyjne po wstępnej selekcji wybrało 50 laureatów, następnie skurczyło się ono do 15, by ostatecznie wybrać 8 najpiękniejszych goli.  

Są to kolejno:
Krzysztof kylo876 Olfans
Michał Nadratowski
Kamil Mitura
Pejka1956
Karol Przeorski
Szymon Pico Maciupa
Tomasz Pierz
Adrian Wojcieszak

Czas na drugą fazę zabawy:

II faza
- laureaci 8 najładniejszych akcji zakończonych bramką wezmą udział w sieciowym turnieju na PS4, który odbędzie się 17 listopada o godzinie 20:00, czyli już jutro
- turniej odbędzie się na zasadzie eliminacji, czyli jeden mecz, przegrany odpada
- mecze po 10 minut z włączoną dogrywką i karnymi.
- można wybierać dowolne drużyny klubowe i reprezentacyjne (zespoły z MyClub są zbanowane)
- każdy uczestnik turnieju musi posiadać aktywne konto na PlayStation Network oraz w serwisie pesleague.com. (można je założyć błyskawicznie TUTAJ).
- cała ósemka musi być na chatroomie zawodów 17 listopada o godzinie 19:55. O 20:00 organizator turnieju zrobi weryfikacje obecności. Jeżeli kogoś nie będzie do godziny 20:10 zostanie usunięty z zawodów

Sponsorem konkursu jest oficjalny dystrybutor Pro Evolution Soccer 2017 - firma Techland.

Nagrodą jest bilet na trybunę VIP na mecz Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Legia Warszawa, który odbędzie się we wtorek 22 listopada w Dortmundzie. Zwycięzca pojedzie i  zasiądzie na stadionie wraz z ekipą PSX Extreme oraz najlepszymi graczami w Pro Evolution Soccer w Polsce, laureatami turnieju, który odbył się na WGW. Na wyjeździe planowane są również inne atrakcje, a całość zostanie sfilmowana na potrzeby materiału wideo na PPE oraz relacji na łamach PSX Extreme. Taka okazja nie nadarzy się szybko biorąc pod uwagę, że Polska czekała na Ligę Mistrzów kilkanaście lat. Poniżej bramki ośmiu finalistów. 

 

Tagi: konkurs pro evolution soccer 2017 Techland