PlayStation Plus vs. Games With Gold - Wrzesień 2019

PlayStation Plus vs. Games With Gold - Wrzesień 2019

Wojciech Gruszczyk | 01.09.2019, 09:00

Wrzesień dla subskrybentów PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold wygląda bardzo interesująco. Klienci obu usług mogą liczyć na ciekawe gry, ale oczywiście musimy wybrać lepszą propozycję. Kto zaoferował lepsze produkcje na początek roku szkolnego?

PlayStation Plus 

Games with Gold 

Batman: Arkham Knight 
- Rok premiery: 2015
- Średnia ocen: 87%
 

Darksiders III
- Rok premiery: 2018
- Średnia ocen: 64%

 

 

 

 

Hitman: The First Complete Season (XOne)
- Rok premiery: 2016
- Średnia ocen: 85%
 
We Were Here (XOne)
- Rok premiery: 2019
- Średnia ocen: ---
 
Earth Defense Force 2025 (XOne/X360)
- Rok premiery: 2014
- Średnia ocen: 68%
 
Tekken Tag Tournament 2 (XOne/X360)
- Rok premiery: 2012
- Średnia ocen: 83%

 

 


WOJTEK: Sony oraz Microsoft nie zawiedli. Batman Arkham Knight to dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji, a Darksiders III w końcu chciałem włączyć na konsolach.

Z drugiej strony mamy niezłego Hitmana oraz kapitalny Tekken. Szczerze mówiąc chętnie włączę wszystkie wymienione tytuły, ale od zawsze mam słabość do Nietoperzy, wciąż czekam na kontynuację przygód z Gotham i systematycznie wracam do „Rycerza”. Z tego powodu nie było innej opcji...

 

 

W konsekwencji tym razem wybieram… PlayStation Plus.

 


IGOR: W tym miesiącu PlayStation Plus dosłownie pozamiatało konkurencją z obozu Microsoftu. Batman i Darksiders to dwie naprawdę niesamowite produkcje, przy czym druga z nich bardzo zyskała te kilka miesięcy po premierze. Jeśli zaś chodzi o "Zielonych", tutaj cała oferta wypada nieco gorzej - choć jej zaletą jest to, że celuje w kilka grup odbiorców.  

Co prawda TTT2 to świetna bijatyka, ale firma mogłaby się postarać o Tekkena 7. Pierwszy sezon Hitmana będzie prawdziwą gratką dla fanów gatunku skradanek i nie tylko. takie tytuły jak We Were Here i Earth Defence 2025 przypadną do gustu nielicznym.

W tym miesiącu wybieram: PlayStation Plus

 

 

 

Standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

cropper