PlayStation Plus vs. Games With Gold - Sierpień 2019

PlayStation Plus vs. Games With Gold - Sierpień 2019

Wojciech Gruszczyk | 09.08.2019, 20:59

Oferty PlayStation Plus oraz Games with Gold wylądowały już na Waszych konsolach, więc jest to bardzo dobry moment na wybranie lepszej propozycji. Kto przygotował ciekawsze zestawienie gier objętych w ramach abonamentu? Sprawdzamy starcie Sony vs. Microsoft.

PlayStation Plus 

Games with Gold 

WipEout Omega Collection
- Rok premiery: 2017
- Średnia ocen: 85%
 
Sniper Elite 4
- Rok premiery: 2017
- Średnia ocen: 77%

 

 

 

 

 

Gears of War 4 (XOne)
- Rok premiery: 2016
- Średnia ocen: 86%
 
Forza Motorsport 6 (XOne)
- Rok premiery: 2015
- Średnia ocen: 87%
 
Torchlight (XOne/X360)
- Rok premiery: 2011
- Średnia ocen: 81%
 
Castlevania Lords of Shadow (XOne/X360)
- Rok premiery: 2010
- Średnia ocen: 83%

 

 


WOJTEK: Powiedzmy sobie szczerze – Sony przygotowało naprawdę dobre zestawienie, które powinno trafić w serducha wielu posiadaczy PlayStation 4, ale Microsoft wrzucił na listę jedną z najlepszych (a może nawet najlepszą?) ofertę na aktualnej generacji. Otrzymujemy tutaj świetny Gears of War 4, który jest wciąż wspierany i został od premiery znacząco rozbudowany, kapitalną Forzę, niezłego Torchlighta oraz boską Castlevanię. Dosłownie każdej produkcji warto w tym wypadku poświęcić choćby jeden wieczór. Klienci Xbox Live Gold bardzo długo czekali na tak grube i przepełnione hitami zestawienie.

Obyśmy w przyszłości mogli również mówić o dwóch tak potężnych zestawieniach w jednym miesiącu... Nic tylko grać!

W konsekwencji tym razem wybieram… Games with Gold.

 


IGOR: Pomimo mojej gigantycznej miłości do marki WipEout i tego, że na Omega Collection napaliłem się jak szczyl na panienkę z telewizora po 23:00, muszę szczerze przyznać, że Microsoft w tym miesiącu pozamiatał Japończykami. Gears of War 4 to fantastyczna przygoda, którą zdecydowanie musi poznać każdy posiadacz Xboksa One, a Forza Motorsport 6 to wciąż wyścigi niemalże idealne! Ponadto jeśli ktoś ominął Torchlight, a tęskno mu za zabawą w stylu starego dobrego Diablo, ma świetną okazję do spędzenia blisko 15 radosnych godzin w podziemiach. No i wisienka na tym smakowitym torcie, Castlevania - geniusz w czystej postaci. 

 

W konsekwencji tym razem wybieram… Games with Gold.

 

 

 

Standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

cropper