Marvel zdradził oficjalny tytuł filmu Spider-Man. Mamy też nowe logo

Marvel zdradził oficjalny tytuł filmu Spider-Man. Mamy też nowe logo

Mateusz Gołąb | 13.04.2016, 13:00

Tytuł z ostatnich plotek okazał się prawdziwy. Spider-Man powraca na łono Marvela i wygląda na to, że możemy spodziewać się doskonałego filmu.

Sugerujemy się tutaj ostatnimi doniesieniami krytyków, którzy mieli już okazję obejrzeć Civil War. Według nich jest to najlepsza kreacja Spider-Mana w historii kina. Tym bardziej cieszy fakt, że Sony wreszcie ugięło się i użyczyło praw do postaci ojcom Marvelowi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nowy film, zgodnie z plotką, nosił będzie tytuł Spider-Man: Homecoming. Nie wiemy jednak, czy będzie on miał jakikolwiek związek z komiksem o tym samym tytule. Opowiadał on o powrocie Petera Parkera do Nowego Jorku po tym, jak bohater musiał sobie poradzić z symbiotem. Biorąc pod uwagę, że w Marvel Cinematic Universe mamy do czynienia z bardzo młodym Spider-Manem, wydaje się to dosyć wątpliwe, że twórcy będą czerpać z fabuły tej historii obrazkowej.

Z pewnością jednak tytuł ten jest swego rodzaju oczkiem puszczonym w stronę fanów. Spider-Man wraca do Marvela i, miejmy nadzieję, jego solowy film okaże się najlepszą kinową opowieścią o Człowieku Pająku, jaką mieliśmy do tej pory okazję obejrzeć.

W galerii możecie obejrzeć oficjalne logo filmu.

Premiera Spider Man: Homecoming zaplanowana została na 7 lipca 2017 roku.

Źródło: http://screenrant.com/spider-man-homecoming-movie-2017-reboot-title-marvel/
Mateusz Gołąb Strona autora
cropper