Nowa zajawka Star Wars: Przebudzenie Mocy skupia się na Ciemnej Stronie Mocy

Nowa zajawka Star Wars: Przebudzenie Mocy skupia się na Ciemnej Stronie Mocy

Wojciech Gruszczyk | 26.11.2015, 17:35

Wielka premiera nowego epizodu Star Wars nadciąga, więc w Sieci pojawiają się kolejne materiały, które mają pobudzić nasze zainteresowanie Gwiezdnymi Wojnami. W dzisiejszym spocie główną rolę odgrywa Kylo Ren.  

Jak przetrwać do premiery? Na pewno nie jest łatwo, a marketingowcy nie pozwalają odetchnąć. Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy otrzymało nowy, minutowy spot, w którym główną rolę odgrywa Ciemna Strona Mocy.

Nie oczekujcie tony nowych scen, ale na pewno warto przysłuchać się pewnej rozmowie. Snoke rozmawia z Kylo Renem na temat przebudzenia oraz nadciągającego wyzwania. Są to bez wątpienia istotne wątki dla całej historii.

Warto zwróci uwagę na ostatnie wypowiedzi J.J. Abramsa, który zapowiedział, że Kylo Ren jest jeszcze bardziej okrutnym i obłąkanym złoczyńcą niż Darth Vader.

Jest to już 10 spot opublikowany w ostatnim czasie, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec przyjemności… 

Wojciech Gruszczyk Strona autora
Miał przyjść do redakcji zrobić kilka turniejów, ale cytując klasyka „został na dłużej”. Szybko wykazał się pracowitością, dzięki której wyrobił sobie pozycję w redakcji i zajmuje się różnymi tematami. Najchętniej przedstawia wiadomości ze świat gier, rozrywki i technologii oraz przygotowuje recenzje gier i sprzętu. Jeśli jest zadanie – Wojtek na pewno się z nim zmierzy. 
cropper