Roger Żochowski Roger Żochowski 03.01.2021
Hyde Park:  TOP 5 Waszych najbardziej wyczekiwanych gier
1003V

Hyde Park: TOP 5 Waszych najbardziej wyczekiwanych gier

Pierwszy Hyde Park w nowym roku, więc nie wypada nie zapytać jakich produkcji wyczekujecie najbardziej w nadchodzących miesiącach. Wybieramy TOP 5 gier, których premier już teraz nie możecie się doczekać. 

Roger: Z gier, które zobaczymy już na początku roku na pewno czekam mocno na remake Niera, wszak ta nietuzinkowa produkcja zasługiwała na odświeżenie, bo pod kątem scenariusza i klimatu była równie dobra co Automata. Bardzo liczę na God of War 2 na PS5, choć jest duże prawdopodobieństwo, że gra nie zadebiutuje w 2021 roku.

Podobnie zapewne będzie z Final Fantasy XV, które kusi mnie mroczniejszym i bardziej dojrzałym klimatem. Jest jakaś mała nadzieja, że w nowego Fajnala zagramy pod koniec tego roku. Z naciskiem na MAŁA. Na pewno przepadnę w The Legend of Zelda: Breath of The Wild 2 (seria obchodzi w tym roku jubileusz, więc premiera jest pewna), bo na Bayonettę 3 już czekam zdecydowanie za długo i trochę mnie to czekanie i brak nowych informacji irytuje. Moją piątkę zamyka Elder Ring, czyli nowa produkcja From Software, które od dawna tworzy tytuły z najwyższej półki. Chociaż tutaj miałem mały dylemat, bo równie mocno czekam na Hellblade II. 


Mateusz: Z tych ogłoszonych najbardziej liczę na Mass Effect 5 - jestem ogromnym fanem tej serii i aż chciałbym się zahibernować do - załóżmy - 2022/2023, a potem, po otworzeniu oczu, od razu usiąść przed komputerem, na którym znajduje się kolejna kosmiczna przygoda, która zapewne będzie mieszanką trylogii i Andromedy - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Liczę bardzo mocno także na nowego God of Wara, Horizon Forbidden West oraz Dying Light 2, choć zdaję sobie sprawę z tego, że ten pierwszy projekt ma marne szanse na debiut w przyszłym roku. Ostatnia produkcja, którą tutaj wymienię, jest niezapowiedziany dotąd oficjalnie Days Gone 2 - cholernie przypadła mi do gustu ta marka i liczę, że Sony dobrze rozwinie emocjonalną, pełną zwrotów akcji historię Deacona.

Tagi: hyde park redakcja