F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Tryb F1 Life: Dostosowanie profilu kierowcy, barw bolidu i ubioru gracza

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Tryb F1 Life: Dostosowanie profilu kierowcy, barw bolidu i ubioru gracza

Pierwsza zakładka F1 Life w F1 22.

Podczas zapoznawania się z trybem F1 Life trafisz do menu dostosowywania swojego avatara. W tej odsłonie serii edytowanie profilu gracza zostało umieszczone pod nową zakładką, lecz znajdziesz tutaj doskonale znane możliwości oraz kilka nowości związane ze strojeniem swojego budynku.

F1 Life - Dostosowanie: profil kierowcy, barwy bolidu i ubiór gracza

Dostępne zakładki i ich krótkie opisy prezentują się następująco:

  • Ubiór codzienny i wyścigowy - w tym miejscu ustalisz, jakie ubrania ma narzucić Twoja postać w domu (podejrzą ją odwiedzający Twoje domostwo), a także jak będzie się prezentowała w trakcie wyścigów online z wykorzystaniem własnego profilu.
  • Moje miejsce - w tym miejscu ustalisz, jak będzie prezentował się Twój główny pokój w apartamencie (wpłynie to także na resztę pokojów).
  • Profil kierowcy - w tym miejscu manualnie ustawisz wygląd swojego kierowcy, wybierając jednego z kilku dostępnych avatarów. Dostosujesz tutaj również kraj pochodzenia i numer kierowcy.
  • Odznaki - w tym miejscu stworzysz logo swojego zespołu, które potem możesz wykorzystać np. do kariery w MyTeam.
  • Barwy bolidu gracza - w tym miejscu stworzysz szkic swojego bolidu, który możesz wykorzystać np. do kariery MyTeam czy rozgrywek sieciowych z wykorzystaniem własnych bolidów.

Na kolejnej stronie poradnika znajdują się kolejne działy modułu F1 Life.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper