F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Rynek transferowy, jak kupić nowego kierowcę?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Rynek transferowy, jak kupić nowego kierowcę?

Jak kupić kierowcę w trybie kariery w F1 22?

Po rozpoczęciu kariery w MyTeam otrzymasz możliwość kupowania kierowców, którzy będą jeździć dla Twojego teamu. Początkowo wybierzesz kogoś na start w trakcie tworzenia zespołu, a zainteresowany otrzyma kontrakt na minimum pół roku.

Po tym okresie będziesz musiał zdecydować, czy chcesz przedłużyć z nim kontrakt czy też nabyć innego kierowcę na rynku (sekcja zarządzania). Już teraz trzeba podkreślić, że zatrudniając innego drivera do zespołu, ten obecny automatycznie pożegna się z Twoją ekipą.

F1 22 - Rynek transferowy, jak kupić nowego kierowcę?

Kupowanie kierowców jest bardzo proste. Przejdź na rynek i rozpocznij negocjacje, które stają się dostępne w trakcie zimowej przerwy między sezonami (po Abu Dhabi), a także w połowie sezonu (najczęściej między GP w Austrii a Wielkiej Brytanii dochodzi do roszad). 

Wartość rynkowa to cena, którą zawsze musisz zapłacić. Dolicz do niej także płacę podstawową i wykup (jeśli nie poczekasz do okienka transferowego, musisz dopłacić dodatkowe odstępne od kontraktu). W przypadku Maxa Verstappena wyjdzie, że musisz przygotować dla niego ponad 17 MLN dolarów. Możesz negocjować owe sumki, ale jeśli trzykrotnie nie zadowolisz kierowcy swoimi warunkami, to nie będzie on zainteresowany dalszymi rozmowami.

Pamiętaj także o uznaniu. Jeśli dany kierowca ma 14 poziom, to nie będzie on chciał jeździć dla zespołu, którego poziom wynosi np. 7.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper