F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Przenikanie przez inne bolidy, tryby multiplayer, jakie są?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Przenikanie przez inne bolidy, tryby multiplayer, jakie są?

Oficjalne tryby multiplayer w F1 22.

W F1 22 postanowiono bardziej przyjrzeć się trybowi multiplayer, a dokładniej nierankingowym zmaganiom, które dzielą się na dwie opcje: krótkie i długie. Te pierwsze oferują wyścig 5-okrążeniowy, a te drugie - 25% dystansu z prawdziwego wyścigu F1.

Teraz zasady są bardzo podobne, lecz krótkie wyścigi są w pełni poświęcone niedoświadczonym kierowcom. Codemasters postanowiło w krótkich wyścigach całkowicie wyłączyć kolizje z innymi graczami, co oznacza, że nikt nie wyrzuci Cię z toru. Możesz nawet przez niego przenikać, co pozwoli Ci spokojnie ukończyć race.

F1 22 - Przenikanie przez inne bolidy, tryby multiplayer, jakie są?

W nierankinkowych wyścigach nie wzrasta natomiast Twoja ocena jazdy, która wpływa na dobór kierowców. Im jest ona wyższa, tym większa szansa, że do sesji dołączą osoby z podobnym stylem jazdy, w którym nikt nie próbuje rujnować zabawy innemu graczowi. Dotyczy to jednak wyłącznie rankingowych zmagań.

F1 22 - Przenikanie przez inne bolidy, tryby multiplayer, jakie są? 2

W długich wyścigach niemalże nic nie uległo zmianie. Kolizje są aktywne, a w dodatku ścinanie zakrętów nie jest na normalnym (jak przy poziomie "początkujący kierowca"), a rygorystycznym poziomie. Nie ścinaj więc zakrętów ani nie poszerzaj toru, aby nie otrzymać kar.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper