F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Premiera w EA Play Pro, Xbox Game Pass, PS Plus Extra, wczesny dostęp

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Premiera w EA Play Pro, Xbox Game Pass, PS Plus Extra, wczesny dostęp

Gdzie i w jaki sposób debiutuje F1 22?

F1 22 zadebiutowało na rynku 1 lipca 2022 roku. To właśnie wtedy posiadacze zwykłych edycji - czy to w wersji na PC czy konsolowej (PS4, PS5, Xbox One lub Xbox Series X|S) mogli zasiąść za sterami wirtualnego bolidu Formuły 1 i wziąć udział we wszelkiej maści zawodach.

Jest jednak sposób zagrać w F1 22 wcześniej. Wystarczy zamówić drugą z dostępnych edycji o podtytule Champions Edition. Jest ona droższa o około 70 złotych, ale oferuje wiele bonusów, w tym właśnie wcześniejszy dostęp do gry. Ten rozpoczyna się dokładnie 28 czerwca.

F1 22 - Premiera w EA Play Pro, Xbox Game Pass, PS Plus, wczesny dostęp

F1 22 w EA Play Pro, Xbox Game Pass i PS Plus Extra

Czy F1 22 jest dostępne w abonamentach tak, jak F1 2021? Tegoroczna odsłona marki widnieje w usłudze EA Play Pro od premiery, a opłacając ją (koszt 60 złotych miesięcznie) otrzymujesz dostęp do wersji Champions Edition, która - jak zostało to już wyżej potwierdzone - pozwala rozpocząć rywalizację w królowej motorsportu trzy dni wcześniej. 

F1 22 nie jest natomiast dostępne w Xbox Game Pass czy PS Plus Extra. O ile debiut w abonamencie Sony stoi pod znakiem zapytania, tak wydaje się, że podobnie jak F1 2021, F1 22 prędzej czy później trafi do usługi Microsoftu. Dokładnych szczegółów natomiast nie mamy, więc jeśli jesteś fanem abonamentów, możesz wykupić EA Play Pro poprzez platformę Origin na PC w celu otrzymania dostępu do rzeczonej wyścigówki.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper