Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Światowe tory, miejsce spotkań, wyścigi, próby czasowe i driftu

Rozrywki single-player na torach w Gran Turismo 7.

Po przyjęciu pierwszych misji w kawiarni otrzymasz dostęp do tzw. areny, w której skład wchodzą międzynarodowe tory. Po wejściu na nią Twoim oczom ukażą się trzy kontynenty, na których możesz wziąć udział w wyścigach. Kolejne tory będą odblokowywane w ramach zdobywania wyższych poziomów kolekcjonera i przyjmowaniu kolejnych menu w wyżej wymienionym miejscu publicznym.

Tor, który wchodzi w skład Twojego zadania jest oznaczony migającym, żółtym wskaźnikiem, więc jeśli interesuje Cię misja, podążaj za nim. W międzyczasie możesz przejrzeć także inne obiekty - każdy z nich oferuje przynajmniej kilka rodzajów zawodów, a jeśli nie są dostępne od początku, to wróć tutaj później.

Gran Turismo 7 - Światowe tory

Oprócz brania udziału w starciach wchodzących w skład zadań głównych możesz zainteresować się także innymi trybami, takimi jak zwykły szybki wyścig, praktyka na torze (jazda swobodna), próba czasowa, próba driftu czy wyścig niestandardowy, czyli taki, w którym manualnie ustalasz zasady - począwszy od zalecanej mocy, poprzez warunki atmosferyczne, a skończywszy na ilości okrążeń i pętli toru.

W niektórych miejscach znajdziesz także miejsca spotkań, czyli moduł, który pozwala w łatwy sposób uczestniczyć w, jak sama nazwa wskazuje, sieciowych spotkaniach z graczami z całego świata. Nie ma tutaj żadnych wymagań, co oznacza, że możesz brać w nich udział nawet przed odblokowaniem oficjalnego multiplayera w Gran Turismo 7. Po przejściu do miejsca spotkań wybierz swój region, wejdź do pokoju i poczekaj na innych graczy, po czym weź udział w jeździe dowolnej.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper