Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Honda, Toyota czy Mazda, co na pierwsze auto?

Jakie wybrać pierwsze auto w Gran Turismo 7?

Po ukończeniu pierwszego, wprowadzającego wyścigu będziesz mógł udać się do pobliskiego komisu samochodowego i wybrać swoją pierwszą brykę. Nie musisz martwić się o pieniądze, ponieważ na zakup jednego z trzech dostępnych pojazdów będziesz miał wystarczającą ilość pieniędzy. Do wyboru będziesz miał:

  • Honda Fit Hybrid z 2014 roku (331 mocy ogólnej)
  • Toyota Aqua S z 2011 roku (351 mocy ogólnej)
  • Mazda Demio XD Touring z 2015 roku (320 mocy ogólnej)

Gran Turismo 7 Pierwsze auto

Które auto warto więc wybrać? Patrząc pod względem samej mocy ogólnej najlepszym wyborem jest oczywiście Toyota. Powinna ona spisywać się najlepiej na torze. Jeśli jednak popatrzysz na surową moc generowaną przez silnik zauważysz, że to Honda Fit Hybrid przoduje, ponieważ oferuje aż 140KM (prawie o 20 więcej niż Toyota) i ponad 1000 rpm przy danej ilości obrotów. Wychodzi więc na to, że w tym przypadku najmocniejsza jest Honda. Możesz wziąć pod uwagę także fakt, że Honda i Toyota to hybrydy. Jeśli nie przepadasz za nimi to możesz zakupić Mazdę, która opiera się na silniku benzynowym wyposażonym w turbosprężarkę. 

Pamiętaj, że decydując się na jakikolwiek z tych pojazdów, dwa pozostałe otrzymasz za darmo wykonując pierwsze misji w kawiarni. Wybór więc zależy tak naprawdę od tego, którym samochodem chcesz przewieźć się w pierwszej kolejności, bo reszta i tak trafi do Twojej floty prędzej czy później.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper