Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - wykrywanie wrogów, sposoby i gadżety

W jaki sposób wykrywać wrogów w Rainbow Six Extraction?

Rozdział 22

Cicha rozgrywka w Rainbow Six Extraction jest bardzo dobrze wynagradzana - zdobywasz nie tylko dodatkowe punkty doświadczenia za ciche eliminacje, ale także masz większą szansę na przeżycie i zachowanie pełnej ilości zdrowia. Po pierwsze warto trzymać się blisko ścian i przyglądać się tym, które można łatwo zniszczyć - dzięki swojej latarce zauważysz (o ile wróg jest po drugiej stronie) archaika stojącego blisko niej, co pozwoli Ci dowiedzieć się, w jakiej pozycji obecnie się znajduje oponent.

Wykrywanie wrogów jest prostsze za sprawą niektórych operatorów. Przykładowo Lion dostępny już od początku zabawy posiada skilla pomagającego wykrywać na wyznaczony czas wszystkich poruszających się po okolicy wrogów. Umiejętność się odnawia, więc wybierając tę postać do drużyny masz pewność, że co kilkadziesiąt sekund będziesz mógł przeprowadzić prosty zwiad. Z kolei Pulse posiada sprzęt, który pomaga wykryć gniazda, z których wykluwają się potwory. Jego również warto mieć w ekipie jeśli bardzo zależy Ci na cichym podejściu.

Skradanie się jest prostsze również dzięki niektórym gadżetom, które opracujesz w dziale technologii. Już od początku masz do swojej dyspozycji drona, którym możesz oznaczać rozmaite obiekty, ale wraz z postępem rozgrywki będziesz mógł opracować takie urządzenia, jak granat skanujący (po wyrzuceniu go skanuje wszystkie cele w jakimś promieniu) czy laser REACT, który oprócz namierzania wrogów przez zniszczalne powierzchnie będzie automatycznie niszczył szlam na ziemi.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper