Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - szlam na ziemi, jak usunąć?

Jak zniszczyć szlam na ziemi w Rainbow Six Extraction?

Rozdział 26

W Rainbow Six Extraction znajdziesz masę szlamu na swojej drodze. Spowalnia on diametralnie Twoją postać i uniemożliwia szybkie bieganie - warto w tym miejscu podkreślić, że wrogom nie utrudnia on życia, a więc znajdując się na nim musisz liczyć się z tym, że jesteś łatwym kąskiem dla archaików.

Mimo tego, iż gra tego nie sugeruje, w Rainbow Six Extraction każdy operator może usunąć szlam powstający chociażby w wyniku zabójstw wrogich jednostek. Nie potrzebujesz do tego specjalnych gadżetów, a wyłącznie broń (najlepiej z tłumikiem, aby nie zdradzić swojej pozycji) - strzelając w szlam możesz być pewien, że pewna jego część zniknie z ziemi.

Warto w ten sposób oczyszczać sobie drogę chociażby do punktu docelowego. Jeśli masz kogoś ewakuować do wybranego punktu warto przed zabraniem go na plecy zrobić sobie trasę, na której nie znajdzie się spowalniający Cię szlam.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper