Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - badania, wykonywanie specjalnych zadań i odbieranie nagród

Wykonywanie badań w Rainbow Six Extraction i odbieranie nagród.

Rozdział 17

W Rainbow Six Extraction znajdziesz cztery główne regiony. Oprócz wchodzących w ich skład lokacji znajdziesz także szereg badań, które możesz wykonać podczas misji - warto już teraz wspomnieć, że podejrzysz je klikając przycisk options na padzie. Zazwyczaj są to cele dodatkowe, za które otrzymasz wpisy do kodeksu i punkty doświadczenia. Bardzo często zapoznają Cię one z podstawowymi mechanikami gry, więc warto się nimi zająć.

Co jednak ciekawe, nie wszystkie nagrody wpadają do naszego profilu automatycznie. Aby odebrać wszystkie bonusy z wykonania badań (najczęściej wpisy do kodeksu) trzeba przejść do lokacji w zakładce "graj", a następnie kliknąć w kafelek przedstawiający "badania".

Potem musisz zainteresować się trójkątami na pasku - przykładowo w regionie Nowy Jork jest ich łącznie dziesięć, a więc dodatkowych celów masz 30. Po najechaniu na jedną z figur odbierz nagrodę z każdego badania - te zrealizowane zostaną oznaczone "ptaszkiem", a te nieodebrane będą wyróżniać się trójkątem skierowanym w dół.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper