Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: ustawienia samochodu, opcje modyfikacji

Po kupnie samochodu możesz zmieniać jego ustawienia, aby dostosować jego zachowanie pod Twój styl jazdy. Aby to zrobić możesz wziąć udział w zawodach i tuż przed ich rozpoczęciem, zmodyfikować interesujące Cię opcje albo przejść do festiwalu i z jego poziomu wprowadzić interesujące Cię zmiany. Pamiętaj jednak, aby zapisać je przed każdym wyjściem z panelu!

Opcji modyfikacji jest masa. Ogólne statystyki dotyczące wszystkich z nich znajdziesz po lewej stronie - to tutaj dowiesz się, czy dzięki wprowadzonym zmianom szybciej przyśpieszysz, czy będziesz mógł groźniej wchodzić w zakręty, ile czasu potrzebujesz do wyhamowania do 0 km/h itd. Statystyki aktualizują się po każdej, nawet najmniejszej, wprowadzonej zmianie, więc bacznie się im przyglądaj.

Poszczególne ustawienia mają też swoje własne wykresy. Chociażby opcja z przełożeniami pokazuje, czy ustawiając dłuższe/krótsze biegi będziesz bardziej konkurencyjny na wysokich obrotach, czy też samochód będzie mocno przyśpieszał już od dolnego granicy. Tak, jak wspomniałem wyżej, wszystko zależy od Twojego stylu jazdy.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY