Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: tablice punktów doświadczenia

Tablice punktów doświadczenia w Forza Horizon 5 to pierwsza z paru rodzajów znajdziek, które odkryjesz w grze przemierzając tętniący życiem Meksyk. Mowa tutaj o malutkich tabliczkach, najczęściej sprytnie ukrytych przez twórców, które - po rozbiciu - dają Ci specjalne bonusy.

Tablice punktów doświadczenia są oznaczone na mapie ikoną XP ustawioną na fioletowym tle. W trakcie zwiedzania poszczególnych tras będzie aktualizować się mapa o kolejne tego typu znajdżki, więc nie musisz szukać ich lokalizacji zaglądając do każdej dziury - wystarczy wyłącznie się do nich zbliżyć, a na ekranie pojawi się stosowny komunikat.

Co daje rozbijanie tabliczek punktów doświadczenia? Oprócz bonusów w postaci dodatkowych punktów prestiżu, każda z nich zapewni Ci punkty doświadczenia zwiększające poziom postaci (nie mylić z biegłością!).

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY