Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: szybka zmiana samochodu, jak wykonać?

Jeżdżąc po świecie Meksyku na pewno najdzie Cię ochota na zmianę samochodu. Początkowo może wydawać się to dostępne jedynie z poziomu festiwalu lub domu, więc jasne jest, że musisz udać się do najbliższego punktu (lub skorzystać z płatnej szybkiej podróży). Jest to trochę czasochłonne, więc twórcy Forza Horizon 5 postanowili ułatwić proces zmiany samochodu.

Od teraz wystarczy, że będąc w jakimkolwiek miejscu na mapie, przejdziesz do menu, a dokładniej do zakładki "samochody", a następnie klikniesz w kafelek "zmień samochód". Produkcja przeniesie Cię do miejsca, w którym będą widoczne wszystkie bryki należące do Ciebie.

Następnie wybierz interesujący Cię pojazd i poproś o zmianę samochodu. Produkcja zapyta się Ciebie, czy ma do miejsca, w którym obecnie przebywasz, przetransportować furę, więc warto się zgodzić, poczekać chwilę i móc cieszyć się jazdą w innej bryce.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY