Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: salon samochodowy, jak kupić brykę?

Kupować samochody możesz nie tylko na giełdzie, ale również w salonie przygotowanym przez deweloperów. Jest on dostępny po odblokowaniu festiwalu i wejściu do jednego z nich (pierwszy zostanie odblokowany już na zachodzie mapy).

Po przejściu do zakładki "kupuj i sprzedawaj", a następnie salonu samochodowego, Twoim oczom ukaże się ogromna lista pojazdów. Dla każdego z nich przygotowany oddzielnie statystyki, a także dwa obrazki prezentujące jego osiągi oraz rodzaj napędu. Nie zabrakło również ceny, którą będziesz musiał zapłacić za sprowadzenie do swojego garażu interesującego Cię wozu (warto więc przed pójściem do salonu zobaczyć, czy takowego modelu nie sprzedaje ktoś na aukcjach).

Po wybraniu samochodu przejdziesz do jeszcze jednej zakładki z kolorami. Jeśli nie chcesz używać projektów przygotowanych przez społeczność, przejdź do zakładki kolory. Teraz wystarczy wybrać jeden z nich (możesz użyć także niestandardowego), a potem sfinalizować transakcję.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY