Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: Horizon Open, zawody zręcznościowe

Po ukończeniu prologu (czyli pierwszych rozdziałów w festiwalu), otrzymasz dostęp do zakładki Horizon Open, który znajduje się w kategorii "online". Po kliknięciu w niego przeniesiesz się do trybów rozgrywających się w zabawie online, dzięki czemu szybko przeniesiesz się do wyścigów sieciowych.

Forza Horizon 5 zawody zręcznościowe

Masz tutaj do dyspozycji cztery zakładki, które dzielą się na:

  • Wyścigi Horizon Open - typowe zawody, w których wygrywa ten, kto pierwszy przetnie linię start/meta.
  • Driftowanie w Horizon Open - zawody, w których driftujesz na specjalnych odcinkach. Wygrywa ten, kto zdobędzie więcej punktów za czysty drift itd.
  • Gry na placu zabaw - zawody, w których bierzesz udział w nietypowych zabawach. Jeździsz po arenach i przejmujesz flagi (a potem dostarczasz je do swojej "bazy"), a w innych przypadkach jeździsz z koroną (wygrywa ten, kto utrzyma się z nią najdłużej).
  • Eliminator - nowy tryb przypominający battle royale. Wszelkimi sposobami próbujesz zniszczyć pojazdy wroga i utrzymać się przy "życiu". Jeśli zostaniesz sam na arenie, wygrywasz.

Za rozgrywki sieciowe zdobywasz doświadczenie oraz kredyty. Aby wziąć w nich udział ze swoimi znajomymi, w pierwszej kolejności rozpocznij konwój, a dopiero potem niech przywódca sesji rozpocznie zabawę online.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY