Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 beta - wszystkie tryby rozgrywki

Battlefield 2042 beta, zgodnie z zapowiedziami, oferuje wyłącznie jeden typ rozgrywki, który zwie się następująco: "all-out warfare". Decydując się na niego trafiamy na ogromną mapę Orbital, na której musimy zmierzyć się z wrogimi graczami.

Dzięki rozległym terenom deweloperzy mogli pomieścić na serwerze aż 128 graczy, choć trzeba zaznaczyć, że opcja ta jest dostępna wyłącznie dla osób grających w Battlefield 2042 na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Osoby korzystające ze sprzętów starszej generacji, czyli PS4/XONE, biorą udział w rozgrywkach liczących maksymalnie 64 graczy.

Battlefield 2042 beta - wszystkie tryby rozgrywki

Tak więc w testach Battlefielda 2042 skorzystamy wyłącznie z jednego trybu przypominającego "wojnę totalną". Przejmujemy kolejne punkty kontrolne, korzystamy z pancernych pojazdów, czy z samolotów potrafiących wyrządzić ogromną krzywdę z powietrza. Nie ma tutaj mowy nawet o chwilowej nudzie.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper