Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - jak reanimować sojusznika?

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 - jak reanimować sojusznika?

Widząc ikonkę śmierci sojusznika na mapie, zawsze będziesz mógł coś z tym zrobić. Popatrz na ikonę, która mówi nam, że kompan właśnie umiera i może pomóc mu każdy z jego oddziału - o ile tylko przebywa blisko niego. Najlepiej zadziała medyczka Flick, która dzięki swoim gadżetom przywróci mu dodatkowo pewną część zdrowia.

Battlefield 2042 - jak reanimować sojusznika?

Każdy umierający na Twoich oczach sojusznik będzie miał niebieską (lub zieloną, o ile jest z Twojej drużyny) ikonę wskazującą, że poległ. Jeśli ją widzisz, możesz podbiec do niego i przytrzymać klawisz "E", aby wyciągnąć z kieszeni defibrylator i reanimować kompana (o ile oczywiście w międzyczasie drugi gracz nie uzna, że lepiej się poddać i rozpocząć zabawę wybierając inny punkt kontrolny na mapie).

Reanimować poległych żołnierzy ze swojego oddziału możesz non stop. Jeśli grasz medyczką (ww. Flick) - możesz przywrócić wszystkich sojuszników (nawet tych nie będących z Tobą w jednej ekipie) do życia.

Źródło: własne

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper