Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 - gotowe zestawy uzbrojenia, jak je wybrać?

Podczas przyglądaniu się sojuszniczym oraz wrogim jednostkom na ekranie podglądu mapy, możesz zmienić specjalistę, broń, czy nawet gadżet. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostosowywać swoją postać pod obecnie panującą sytuację na podglądzie mapy.

Battlefield 2042 - gotowe zestawy uzbrojenia, jak je wybrać?

Oprócz tego możesz przyjrzeć się także gotowym zestawom wyposażenia, które będą idealnie pasować do wskazanych specjalistów. Jeśli zdecydujesz się na Caspera, to świetnie będzie mu pasować zestaw snajpera. Z kolei wybierając żołnierza preferującego walkę na małe dystanse, warto zainteresować się paczką stworzoną dla prawdziwego żołnierza.

Gotowe zestawy wyposażenia to świetna opcja dla kogoś, kto szybko chce zmienić obecny styl rozgrywki. Na mapie ciągle się coś dzieje, więc jeśli najbliższy punkt kontrolny, w którym chcesz się odrodzić, znajduje się daleko od wrogów, możesz pokusić się np. o wybranie karabinu snajperskiego, który pozwoli Ci walczyć na odległość. Jeśli z kolei wpadasz w serce walki, najlepiej będzie wybrać paczkę, w której przeważają bronie i gadżety stworzone z myślą o walce w zamkniętych lokacjach.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper