Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Pistolet - LEMI wszystkie ulepszenia

Mateusz Wróbel | 14.05.2021, 09:30

Resident Evil Village poradnik - Pistolet automatyczny - LEMI (ulepszenia)

Pistolet automatyczny o nazwie LEMI zdobędziesz wraz z poznawaniem fabuły. Wręczy Ci go pewien mieszkaniec wsi, wraz z kilkoma nabojami.

Resident Evil Village - Pistolet - LEMI   wszystkie ulepszenia

Charakteryzuje się on dosyć wysoką szybkostrzelnością i dokładną celnością. Świetnie spisze się na średnie dystanse, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go również na tych dalekich.

Początkowo jego magazynek liczy dziesięć nabojów - przeładowując go mając w poprzednim jeszcze trochę amunicji, nie tracimy ani jednej "pestki". Warto nadmienić, że wytwarzanie amunicji do pistoletów kosztuje tyle, co nic, więc możesz śmiało ładować naboje w głowy Lycanów.

Dostępne ulepszenia:

  • Kompensator - zwiększenie obrażeń o 30 jednostek (łącznie 130 obrażeń) - znajdziesz w metalowym pojemniku leżącym na kredensie na zachód od kuchni (jest oznaczona na mapie na poziomie 1F), gdzie odbyłeś walkę z pierwszą córką Dimitrescu;
  • Zwiększony magazynek - zwiększenie magazynka o 6 naboi (łącznie w magazynku 16 naboi) - kupisz u handlarza.
Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper