It Takes Two - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, łamigłówki, mechaniki, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

It Takes Two - poradnik i solucja do gry. Opis przejścia, zagadki, łamigłówki, mechaniki, porady, pytania

It Takes Two - jak zagrać ze znajomym?

Mateusz Wróbel | 31.03.2021, 19:10

It Takes Two - jak zagrać ze znajomym?

It Takes Two, podobnie zresztą jak A Way Out, oferuje funkcję "dostęp dla znajomych". Dzięki niej nasz znajomy, który nie chce wydawać pieniądze na zakup omawianej produkcji, może dołączyć do zabawy w pełni za darmo. Wystarczy, że posiadacz gry na jakąkolwiek platformę wejdzie w tryb "rozgrywka online", a następnie zaprosi swojego znajomego do zabawy.

Na PC, Xboksie oraz PlayStation zapraszana przez nas osoba zostanie przekierowana do sklepu, gdzie musi pobrać okrojoną wersję gry podpisaną "dostęp dla znajomego". Gdy to zrobi, to automatycznie dołączy do tzw. "friend-passa", który tworzy im identyfikator pozwalający dołączać do rozgrywki osób posiadających pełną wersję It Takes Two.

Warto zaznaczyć, że grać ze znajomym można także wtedy, gdy kupi on pełną wersję gry. Wtedy nie jest on zmuszany do pobierania "dostępu dla znajomego".

Źródło: własne

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper