Daniel Stroński Daniel Stroński 25.02.2015 08:46
Nadchodzi pierwszy poker tej generacji - poznajcie Pure Hold'em
1029V

Nadchodzi pierwszy poker tej generacji - poznajcie Pure Hold'em

W pokera najlepiej grać z ludźmi na żywo, lecz jeśli nie macie czasu niczego organizować - z pomocą nadchodzi Pure Hold'em. VooFoo Studios przenosiło już na konsolę szachy i bilarda - czas na Texas Hold'em.

Czego możemy spodziewać się po Pure Hold'em (PS4)? Pięknej (jak to gry z "Pure" na początku mają w zwyczaju), wciągającej rozgrywki, masy rozmaitych stołów, żetonów i talii kart oraz, oczywiście, opcji gry po Sieci. Stoły online'owe pomieszczą do ośmiu graczy, poziom trudności wyznaczany będzie przez wysokość stawek, a same żetony otrzymamy m. in. poprzez regularne logowanie się do gry.
 
Brzmi trochę jak gra w modelu Free-to-Play? Na razie nie wiadomo, czy taką będzie i w jaki inny sposób zdobędziemy nowe żetony. Wiemy zaś, że z okazji tej zapowiedzi dostaliśmy 40% zniżkę na Pure Pool (PS4) (kolejne -10% dla PS+, co daje 25,20 zł). Oferta ważna do 5 marca.
 
Nie podano daty premiery, lecz nie powinniśmy długo czekać, gdyż w Pure Hold'em (PS4) będzie można zagrać podczas imprezy SXSW w Austin, Teksasie.
 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: galeria playstation 4 poker Pure Hold'em texas holdem VooFoo Studios wideo