Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.02.2015 21:03
Sony przyznało, że nie może zagwarantować edycji DriveClub PS Plus
1375V

Sony przyznało, że nie może zagwarantować edycji DriveClub PS Plus

Wielu z Was pewnie już straciło nadzieję, że kiedykolwiek zobaczymy specjalną edycję Driveclub (PS4) dostępną dla wszystkich plusowiczów. Niestety ostatnia wypowiedź Jima Ryana, prezesa SCEE daje jasno do zrozumienia, że firma nie może tutaj nic zagwarantować.

Jim Ryan w rozmowie z serwisem Metro został wypytany o różne rzeczy związane z Driveclub (PS4). Jednym z pytań było, czy edycja PS Plus w ogóle się pojawi. Odpowiedź?

Wciąż badamy tę sprawę.

Dziennikarz robiący wywiad zapytał wprost, czy Ryan może w ogóle zagwarantować, że ta edycja kiedykolwiek ujrzy światło dzienne.

Nie możemy niestety nic zagwarantować – odpowiedział Ryan.

Ważnym jest, aby przywołać tutaj wywiad z Evolution Studios sprzed prawie dwóch tygodni. Według przedstawicieli studia wciąż trwają nad nią pracę, ale niestety cały czas kontynuowana jest rozbudowa serwerów, aby te mogły sobie poradzić z obsługą edycji PlayStation Plus.

Przypominamy, że ta miała pojawić się przy premierze DriveClub. W założeniu miała być demem z torem w Indiach i kilkoma dostępnymi samochodami. Pomimo miesięcy od premiery nie ujrzeliśmy jej do dnia dzisiejszego.

Źródło: http://metro.co.uk/2015/02/23/ps4-boss-jim-ryan-2015-interview-weve-learnt-an-awful-lot-from-the-driveclub-experience-5074388/

Tagi: Driveclub Evolution Studios playstation 4