Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.02.2015 09:33
Już wkrótce stoczymy pojedynek z Sauronem w Śródziemie: Cień Mordoru
1021V

Już wkrótce stoczymy pojedynek z Sauronem w Śródziemie: Cień Mordoru

Jedna z lepszych i zaskakujących nas gier zeszłego roku - Śródziemie: Cień Mordoru (PS4) już wkrótce otrzyma drugie, fabularne DLC. Tym razem porzucimy jednak ciało głównego bohatera i zajmiemy się pragnieniem zemsty Celebrimbora.

Dodatek noszący tytuł The Bright Lord odda nam w ręce właśnie Celebrimbora, który zbierać będzie własną armię Orków by stawić czoła Sauronowi za to, co zrobił mu i jego rodzinie. Oczywiście zakończenie tej historii znają ci, którzy grę ukończyli, wiec DLC skupi się na wydarzeniach prowadzących do tego finału.

Jeśli chodzi o zmiany w rozgrywce, to system Nemesis został lekko przebudowany i zbalansowany. Orkowie są silniejsi, trudniej będzie też o zdradę generałów, zostaną wyposażeni w lepszy oręż, ciężkie zbroje oraz lepszą inteligencję. Będą dłużej i agresywniej nas ścigać. Oczywiście w zamian Celebrimbor będzie silniejszy, dostanie nowe ruchy, a runy będą mogły osiągnąć maksymalny, 30 poziom.

Dodatkowo zostaniemy pozbawieni specjalnych umiejętności, a leczyć będziemy się składając orki w ofierze. Poprawki sięgnęły także używania łuku z którego wyrzucono spowolnienie oraz przebudowano strzelanie.

Daty premiery nie ujawniono poza tajemniczym "wkrótce".

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/shadow-of-mordor-s-final-dlc-is-the-epic-final-sho/1100-6425383/

Tagi: dlc Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Mordoru Warner Bros. Interactive