Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.02.2015 08:00
Premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w czerwcu lub...wrześniu?
822V

Premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w czerwcu lub...wrześniu?

Data premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) to temat, który rozpala większość posiadaczy PlayStation 4. Dla wielu to potencjalna najlepsza gra 2015 roku niezależnie od konkurencji. Na ten moment wiemy, że produkcja Kojimy na rynku powinna pojawić się w drugim kwartale roku fiskalnego 2015.

Włoski oddział serwisu IGN postanowił dorzucić swoje trzy grosze publikując informację którą podobno otrzymali od osoby blisko związanej z Konami i która wie, co w trawie piszczy. Według niej, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) jest już prawie, że gotowe i japońska centrala mierzy w czerwcową premierę.

Jest także część druga tej plotki. Amerykański oddział Konami ostro walczy by tytuł opóźnić do września i dać sobie i grze więcej czasu by ją zareklamować poza gronem hardkorowych graczy. Tak by sprzedaż MGS V pobiła rekordy serii.

Ile w tym prawdy? Tego się nie dowiemy, ale czerwiec na ten moment jest najbardziej prawdopodobną datą. Pozostaje więc czekać na oficjalną informację i po niej odkładać kasę do świnki-skarbonki.

Źródło: http://it.ign.com/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-playstation-3/93281/news/metal-gear-solid-v-a-giugno-o-a-settembre

Tagi: Kojima Productions konami metal gear solid v: the phantom pain playstation 3 playstation 4