Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 11.02.2015 19:20
Nowe i darmowe aktualizacje do Dying Light. Zwiększy się poziom trudności
1179V

Nowe i darmowe aktualizacje do Dying Light. Zwiększy się poziom trudności

Jako część długoterminowego programu wspierania Dying Light (PS4), Techland ujawnił dzisiaj pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącej nowej zawartości do gry. W najbliższych miesiącach zostanie wypuszczony cały szereg darmowych aktualizacji zawartości gry w celu zapewnienia wszystkim graczom Dying Light możliwości odkrycia nowych doświadczeń.

Główną atrakcją pierwszej aktualizacji będzie tryb, o który prosiło wielu graczy – tryb „Hard”, podnoszący poziom trudności. Mówi o tym Tymon Smektała, producent:

Część graczy skończyło już Dying Light i prosi o więcej. Mamy zamiar dać naszej społeczności nowe wyzwanie, które wystawi na próbę wszystko, czego dotychczas nauczyli się w grze. Tym właśnie jest tryb „Hard”. Celujemy, by wypuścić go na początku marca, jeżeli nie wcześniej

Tryb “Hard” będzie zawierał różne zmiany dotyczące rozgrywki, wliczając w to:

  • Podniesiony poziom trudności w nocy
  • Bardziej zabójczy i bezwzględni wrogowie
  • Większa konieczność pozostawania w ciszy i ukryciu
  • Ograniczone zasoby i dostawy
  • … i szereg innych dodatków

Pierwsza aktualizacja zawartości gry przyniesie także wiele ulepszeń do rozgrywki i pewną liczbę nowych strojów dla bohatera. Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich platform w najbliższej przyszłości.

Techland zapowiedział już narzędzia moderskie w ramach długoterminowych planów wspierania Dying Light (PS4)i rozpoczął dystrybucję kodów do uzyskania w grze dodatkowych broni. Pierwszy z takich kodów można znaleźć w opublikowanym ostatnio filmie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light playstation 4 Techland wideo