Daniel Stroński Daniel Stroński 06.02.2015 17:03
Super Stardust Ultra od przyszłego tygodnia również na PlayStation 4
608V

Super Stardust Ultra od przyszłego tygodnia również na PlayStation 4

Jeśli spodobało Wam się Resogun (PS4) i Geometry Wars 3: Dimensions (PS4), nie możecie przejść obojętnie obok Super Stardust Ultra (PS4). Co prawda było już na dwóch innych konsolach Sony, ale wersja Ultra ma swoje wyjątkowe zalety!

W Super Stardust Ultra (PS4) kontrolujemy statek, który lata po sferycznej planszy, walcząc z wrogimi statkami i niszcząc latające bez ładu meteoryty. Gra wyszła dotychczas na PS3 i Vicie.
 
Co w wersji Ultra? Przede wszystkim magiczne 1080p/60fps, a w kwestii zawartości dodatkowej - pięć nowych planet i więcej trybów (łącznie w grze znajdzie się ich dziewięć).
 
Jeden z nich nazywa się Blockade i polega na niszczeniu meteorytów, lecz nasz statek zostawia za sobą wybuchowe miny, co znacznie ogranicza nasze pole manewru, ale doświadczeni gracze powinni przekuć tę wadę na zaletę. Pojawi się też lokalna walka między graczami (do czterech naraz) i co-op na splicie.
 
Urozmaicenie przygotowano dla graczy-streamerów - ich widzowie będą mieli możliwość głosowania i ich wyniki przełożą się na to, co będzie działo się dalej. Posiadacze telewizorów 3D docenią zaś wsparcie dla tej technologii.
 
Gra dostępna będzie od przyszłej środy (11 lutego) w cenie ~54 zł (-20% dla PS+ przez pierwszy tydzień).
 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: