Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.02.2015 18:30
Błąd „Matchmaking Failed” w Battlefield: Hardline. EA niezwykle zadowolone
1735V

Błąd „Matchmaking Failed” w Battlefield: Hardline. EA niezwykle zadowolone

Beta Battlefield: Hardline (PS4) jest bardzo popularna na PlayStation 4. Tak bardzo, że serwery osiągnęły swoje limity, z czego EA niezwykle się cieszy. Tylko gracze trochę mniej zadowoleni.

Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nie mogą się połączyć z serwerami. EA zdaje sobie sprawę z problemu i jest z niego zadowolone, gdyż oznacza to, że beta Battlefield: Hardline (PS4) cieszy się ogromną popularnością. Co na to pomoc techniczna EA?

Jeśli próbujecie się połączyć i dostajecie błąd „Matchmaking Failed – Could not find a server to join” oznacza to, że nasze serwery osiągnęły limity połączeń w danym momencie.

Ze względu na nasze zapotrzebowanie ilość miejsc na serwerach jest limitowana. Nie chcemy byście mieli lagi w trakcie gry. Nie martwcie się. Już pracujemy nad zwiększeniem ilości miejsc na serwerach. Póki co spróbujcie po prostu dołączyć ponownie po kilku minutach.

Betę Battlefield: Hardline na PlayStation 4 w największym szczycie ogrywało jednocześnie 132287 graczy. Przynajmniej w ciągu ostatnich 24 godzin.

Źródło: http://help.ea.com/en/article/matchmaking-failed-error-when-joining-beta-servers/

Tagi: battlefield: hardline playstation 4 Visceral Games