Daniel Stroński Daniel Stroński 04.02.2015 09:26
Symulator posiadacza nieletnich niewolnic nadchodzi - dziś premiera Criminal Girls: Invite Only w Europie
1684V

Symulator posiadacza nieletnich niewolnic nadchodzi - dziś premiera Criminal Girls: Invite Only w Europie

Taka sytuacja - turowa walka dobiera końca, mocarny przeciwnik ma ostatnie punkty życia. Wystarczy jeden ostatni atak, lecz... "Nie będę już atakowała, foch!". I miej tu drużynę złożoną z dorastających buntowniczek... Ale to nic - wystarczy wybatożyć dziewczęta, by znów zaczęły się słuchać. Ach, Japonia.

Criminal Girls: Invite Only (PS Vita) daleko do normalnego RPG-a. Nasza ekipa składa się z dziewcząt, które znalazły się tu za karę, więc nie będą posłuszne. Zostały zesłane do Piekła, czy im się to podoba czy nie. I naszym zadaniem będzie ustawienie ich do pionu. 

Gra składa się z turowych walk i "trenowania" podopiecznych. To drugie polega na smaganiu, dotykaniu, mizianiu, ocieraniu się i innych perwersyjnych zabawach z nieletnimi dziewczynkami. W Japonii to normalne, u nas... niekoniecznie.

Zachodnia wersji gry ulegnie zmianom w cenzurze - mgły skrywającej drżące ciałka będzie w niektórych przypadkach nieco więcej i znikną stamtąd odgłosy rozkoszy. Bez tego, tytułu zwyczajnie nie można byłoby wydać w niektórych państwach Europy.

Premiera wersji cyfrowej Criminal Girls: Invite Only (PS Vita)  już dziś, a w pudełku trafi do sprzedaży w ten piątek. Przypominamy zwiastun:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Criminal Girls: Invite Only galeria nippon ichi software wideo