Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 29.12.2014 19:53
Granie jako zombie w Dying Light? Było w L4D! Co powiecie jednak na inwazje rodem z soulsów?
911V

Granie jako zombie w Dying Light? Było w L4D! Co powiecie jednak na inwazje rodem z soulsów?

Techland w wywiadzie dla IGN potwierdził, że w Dying Light (PS4) pojawi się tryb zombie. Będziemy mogli wcielić się w nieumarłego łowcę, chcąc zabić biednego i osamotnionego gracza, wyskakując na niego z ciemności. Jest jednak jedna zasadnicza różnica…

Inwazje w Dying Light (PS4) będą działały na identycznej zasadzie, co ich odpowiednik w Dark Souls 2. Gracz chcący zmienić się w łowcę będzie atakował kampanię gracza pojedynczego, wpadając do jego gry.

Nie znaczy to jednak, że nie będziemy mogli nic z tym zrobić. Inwazje będą miały miejsce tylko w nocy, co oznacza, że wystarczy, iż ją przeczekamy, jak w rzeczywistości powinniśmy. Jeśli jednak dojdzie już do starcia z graczem przeciwnym, to będziemy mieli nie lada wyzwanie, bo sterowany przez zdrowy mózg zombiak będzie znacznie trudniejszy do zabicia niż jego krzemowi koledzy.

Do tego oczywiście dostanie w swoje martwe szpony cały zestaw umiejętności specjalnych. Będziemy mogli ściągnąć innych nieumarłych oraz przemykać szybko, skacząc po dachach.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gVCJs4vrbO4

Tagi: Dying Light playstation 4 Techland wideo