Daniel Stroński Daniel Stroński 27.12.2014 12:30
Dragon Quest Heroes wraz z galerią zrzutów tłumaczy tajniki walki
1454V

Dragon Quest Heroes wraz z galerią zrzutów tłumaczy tajniki walki

Postaci serii Dragon Quest w slasherze Dragon Quest Heroes (PS4)? Jak rozwiążą kwestię walki? Ostatnio mogliśmy zobaczyć zwiastun z postaciami, a teraz otrzymaliśmy ciekawą galerię prosto z pola bitwy.

Zabawę rozpoczynamy w obozie (na miejscu sklepy, przydatni NPC-e itp.)  i stamtąd wybieramy cel podróży, przy czym warto zaznaczyć, iż każdą z plansz można będzie powtarzać dowolną liczbę razy.
 
Po trafieniu na pole walki, naszym oczom pokazać się mają zastępy wrogów. Zadaniem naszej drużyny jest oczywiście unicestwienie zagrożenia, wykonując dodatkowo specjalne wyzwania. Na rzeź udajemy się w ekipie do czterech postaci, między którymi w każdej chwili możemy się przełączać. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem rozwijamy naszych podopiecznych i poznajemy ich wyjątkowe ataki na krytyczne sytuacje.
 
Po skończonej robocie wracamy do obozu wydać zdobytą walutę i przygotować się do kolejnej wyprawy. Tyle wyjaśnień, w końcu to slasher w stylu Dynasty Warriors, więc o skomplikowanym systemie walki nie ma tu mowy.
 
Japońska premiera 26 lutego przyszłego roku.
 

Tagi: dragon quest heroes galeria Omega Force PLAYSTATION 3 playstation 4 Square Enix