Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.12.2014 19:37
Zniecierpliwieni fani pytają o Ratchet & Clank na PS4 i dostają odpowiedź
954V

Zniecierpliwieni fani pytają o Ratchet & Clank na PS4 i dostają odpowiedź

Fani czekający na zbliżające się dzieło Insomniac Games, chyba nie do końca wiedzą czego się spodziewać po najnowszej odsłonie Ratchet & Clank (PS4) - tym bardziej, że deweloperzy nie pojawili się na trwającym niedawno PlayStation Experience. Zmiana uległa na twitterze twórców, gdzie wraz z zadanymi pytaniami nadeszły odpowiedzi rozwiewające wątpliwości.

Jeden z tweetów dotyczył prośby o nową część serii na PS4 i żeby nie okazała się ona zwykłym remakiem pierwszej części. Oto co odpowiedzieli ludzie ze studia.

Mamy więc potwierdzenie, że nie będzie to pierwsza odsłona Ratchet & Clank (PS2) w nowej grafice, ale coś całkiem nowego, działającego na nieco innych zasadach i dającego początek czemuś nowemu, o ile dobrze się przyjmie. A data premiery?

Czy tylko temu panu wydawało się, że premiera była zapowiedziana na pierwszy kwartał 2015 roku? Jakby nie było, Insomniac Games sprostowało, że będzie to faktycznie rok 2015, ale nigdzie nie było mówione że pierwszy jego kwartał.

Czekamy więc na kolejne informacje. Na koniec warto wspomnieć, że najnowsza odsłona ma w jakiś sposób być powiązana z filmem Ratchet and Clank, który również ma pojawić się w 2015 roku.

Źródło: http://www.onlysp.com/ratchet-clank-ps4-re-imagining-reboot-will-arrive-2015/

Tagi: insomniac games playstation 4 ratchet & clank ratchet and clank