Daniel Stroński Daniel Stroński 11.12.2014 17:46
Żadnych superów, trackerów ani bonusów - Destiny dostanie oparty na czystym skillu tryb PvP
674V

Żadnych superów, trackerów ani bonusów - Destiny dostanie oparty na czystym skillu tryb PvP

Ile razy zbieraliście baty w trybie wieloosobowym, po frajerskim użyciu Supera? Jeśli chcecie zagrać w końcu w Destiny (PS4) przeciwko innym graczom polegając wyłącznie na swoich FPS-owych umiejętnościach - taka okazja może się trafić już niedługo.

Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się znalezieniem karty Grimoire, której opis miałby brzmieć:

Będący wariacją sieciowych potyczek Crucible, Inferno przetestuje twoje Światło w najmroczniejszych sytuacjach.
 
Ciemność zwyciężyła, a Strażnicy mogą polegać jedynie na swoim sprzęcie i umiejętnościach bojowych. Przeciwnik może zostać zauważony tylko przez to, że go zobaczysz lub usłyszysz. Polegaj na swoich towarzyszach broni i śledzeniu wrogów, by zakończyć ich życie bez udziału najsilniejszych z umiejętności specjalnych.
 
Ostateczny test prawdziwych umiejętności. Żadnych trackerów. Żadnych Superów. Żadnych bonusów. Liczą się wyłącznie zabójstwa.
Użytkownik, który znalazł ów wpis, nie zamieścił zrzutu z takiej karty ani niczego, czym mógłby to potwierdzić*, tak więc czekamy na oficjalne ujawnienie trybu przez Bungie.
 
*Pewnie mówi prawdę, ale nigdy się tego nie dowiemy, no bo bądźmy szczerzy - kto czyta te karty? ... żarcik, karta jest ponoć w dziale Crucible.

Źródło: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2orfm3/upcoming_inferno_crucible_gametype_no_supers_no/

Tagi: Bungie destiny PLAYSTATION 3 playstation 4