Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.12.2014 21:38
Spektakularna galeria grafik koncepcyjnych z Shadow of the Beast
1377V

Spektakularna galeria grafik koncepcyjnych z Shadow of the Beast

W trakcie panelu PlayStation Experience GENERATION 8 – A New Golden Age studio Heavy Spectrum ujawniło nowe grafiki koncepcyjne oraz informacje dotyczące Shadow of the Beast (PS4), nadchodzącego tytułu na wyłączność na PlayStation 4.

Shadow of the Beast to kontynuacja znanych z lat 80 i 90 serii gier platformowych. Akcja obecnie produkowanej odsłony wciąż będzie toczyła się w świecie dark fantasy Kamaroon, choć w założeniu nie będzie bezpośrednią kontynuacją produkcji znanych nam chociażby z Amigi.

Mówił na ten temat jeden z deweloperów, Matt Birch przy okazji przedstawiając wizję stojącą za Shadow of the Beast.

To wszystko się wzięło ze starych odsłon Shadow of the Beast. Ogrywałem je jako dzieciak i zrobiły na mnie tak wielkie wrażenie, że myślałem, iż ten świat jest po prostu żywy. Moja wyobraźnia pracowała nieustannie, rozszerzając całe uniwersum poza jego obecne wtedy granice. 25 lat później stało się coś cudownego. Pojawiło się PlayStation 4.

To był moment, kiedy zrozumiałem, że wreszcie mogę nadać wizjom w mojej głowie konkretne kształty. Stworzyć coś, w co inni będą grali. Sony udzieliło mi wszelkiej pomocy w nadaniu mojej wizji konkretnych kształtów.

W trakcie panelu Matt pokazał również trochę grafik koncepcyjnych z gry. Można zobaczyć je w galerii poniżej.

Na razie niestety nie wiemy, kiedy Shadow of the Beast (PS4) ujrzy światło dzienne. Możemy jednak spodziewać się bardziej konkretnych informacji w nadchodzącym 2015 roku.

Źródło: http://gamingbolt.com/ps4-exclusive-shadow-of-the-beast-receives-new-info-spectacular-concept-artworks#Sx8s15xgqaxHgE8X.99

Tagi: galeria heavy spectrum playstation 4 shadow of the beast