Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.12.2014 18:26
Patch 1.1 wprowadza wiele zmian i poprawek w Destiny
947V

Patch 1.1 wprowadza wiele zmian i poprawek w Destiny

Wczoraj pojawiła łatka ulepszająca Destiny (PS4) do wersji 1.1. Wprowadziła ulepszenia dla Egzotycznych broni, możliwość wygrania unikatowych materiałów za wykonywanie misji - co w porównaniu do pierwszego zamysłu jest o wiele ciekawsze i trwa krócej. Oprócz tego, zmiany przygotowują podstawową wersję gry na zbliżający się dodatek The Dark Below.

Egzotyczne bronie mają wyglądać, brzmieć i być silne jak bronie przesadzone, ale jednocześnie mają nie zmniejszać balansu gry i czynić jej niesprawiedliwie trudną. Poprawione zostanie nie tylko ich działanie, ale również problemy jakie pojawiły się po ostatnim patchu. Oto najważniejsze z nich:

  • W związku ze zbliżającym się dodatkiem, ulepszenie egzotycznego uzbrojenia nie będzie wymagało użycia legendarnych materiałów. Do ostatecznego ulepszenia uzbrojenia z rodzaju Exotic, będzie wymagane Exotic Shard. Exotic Shard można otrzymać poprzez rozbrajanie niepotrzebnych elementów uzbrojenia z rodzaju Exotic oraz poprzez kupowanie ich u Xura w cenie 7 Strange Coins.
  • Wiele z broni będzie działało lepiej. Będą miały większą pojemność magazynka, lepszą stabilność czy szybsze przeładowywanie. Niektóre z nich otrzymają wyjątkowe umiejętności. W przypadku takiego Thorn będzie to podświetlenie przeciwników z każdym trafieniem, czy zwiększenie mocy DoT podczas trafiania w innych graczy w trybie PvE.
  • Ludzie z Bungie wprowadzą również poprawki do Raidów, gdzie po zainstalowaniu poprzedniego patcha, pojawiły się problemy z Atheonem. Oprócz tego poprzez przechodzenie Daily Heroic będziemy zdobywać nagrody w postaci legendarnych materiałów.
  • Cryptarche będą zdobywać mniej reputacji z tytułu dekodowania Engramów, ale nagrody z reputacją będą miały większą szansę na Legendarne Engramy. Poza tym gracze będą mieli możliwość wydawania Vanguard Marks i Crucible Marks w celu zaopatrzenia się w Spirit Bloom, Relic Iron, Spinmetal, Helium Filaments itp.
  • Poprawkom ulegną również techniczne aspekty gry, dzięki czemu zmniejszy się ilość problemów z działaniem serwera gry.

Jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce, to zapraszam do materiału wideo poniżej, gdzie redaktorzy IGN objaśniają nowości i zmiany w wersji 1.1.

Źródło: http://www.bungie.net/7_Destiny-Update---12012014/en/News/News?aid=12433

Tagi: