Daniel Stroński Daniel Stroński 12.11.2014 14:33
Już dzisiaj pomajtamy dzidą w Shake Spears!
884V

Już dzisiaj pomajtamy dzidą w Shake Spears!

Podobają Wam się rycerskie potyczki na koniach z kopią pod pachą? Po cichu zakradła się na PlayStation 3 i PS Vitę gra Shake Spears! (PS3), gdzie wcielimy się w takiego rycerza. Premiera już za parę godzin, wraz z aktualizacją PS Store'a.

Zasady są proste - w tej zręcznościowej bijatyce należy tak nakierować czubek swej kopii, by trafiła w przeciwnika, najlepiej głowę, a przy tym bronimy się tarczą przed nadchodzącym atakiem. Wygrane pojedynki przekładają się na złoto, a za nie kupimy czary czy ulepszymy broń i zbroję. Dodatkowo rozwiniemy postać w zależności od wybranej klasy. Z trzema trybami (kariera, survival i multiplayer), gra zawita już dziś na PSN-ie wraz z aktualizacją PS Store'a.
 
I tak, gra ma smartfonowe korzenie, gdzie dostępna jest za darmo. Średnia 4,6/5 w Google Play (ponad 80 tys. głosów) mówi jednak sama za siebie, a patrząc po zrzutach - postarano się o wiele ładniejszą wersję. W galerii zrzuty z konsol, ale wciąż nie wiemy, czy u nas również będzie w modelu Free-to-Play, czy raczej jako płatna wersja. Okaże się po 16:00!
 
[AKTUALIZACJA]
Jednak Free-to-Play.
 
 
 
 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: