Piotr Kaźmierczak Piotr Kaźmierczak 12.11.2014 09:02
Zakulisowe fotki z prac nad Deep Down
764V

Zakulisowe fotki z prac nad Deep Down

Najnowszą mocno promowaną produkcję Capcom, czyli Deep Down (PS4) nadal skrywa dość duża mgła tajemnicy, ale jej twórcy co jakiś czas podsyłają nam nowe materiały z gry. Tym razem otrzymaliśmy zdjęcia ukazujące deweloperów w trakcie prac nad tym tytułem.

Capcom otworzył niedawno nowe studio w Tokio, które ma zająć się tworzeniem gier sieciowych, a w tym momencie największą uwagę skupia właśnie na  Deep Down (PS4). Produkcja ta ma wyjść już w przyszłym roku i wszystko na to wskazuje, że okaże się ciekawą alternatywą dla wielbicieli Dark Souls i Dragon's Dogmy.

Zdjęcia zamieszczone w galerii ukazują postęp prac nad tym tytułem. Widzimy tutaj środowisko gry, jak i koncepcję pewnego przerażającego stwora. O ile samych materiałów nie ma zbyt wielu, to i tak zawsze fajnie jest popatrzeć sponad ramienia na pracujących deweloperów. A zatem zapraszamy do odpalenia galerii.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/11/11/ps4-exclusive-deep-down-gets-new-wip-pictures-showing-environments-and-monsters/

Tagi: Capcom capcom online games deep down galeria playstation 4 sce japan studio