Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 22.10.2014 20:46
Czyżby na horyzoncie znajdowały się kolejne DLC do Dark Souls 2?
799V

Czyżby na horyzoncie znajdowały się kolejne DLC do Dark Souls 2?

W trakcie wydawania "koronowej trylogii" dowiedzieliśmy się, że słowa twórców Dark Souls II (PS3) o niewydawaniu DLC to już tylko echo przeszłości, o którym niegrzecznym byłoby wspominać. DLC nie były oczywiście złe, ale wydawały się definitywnie zamykać już całą historię oraz drugą odsłonę serii Dark Souls. Rzeczywistość potrafi jednak płatać figle.

Informacja o nowych DLC pochodzi od naszych kolegów, grających na blaszakach i wykorzystujących platformę Steam. Wraz z każdym nowym DLC do bazy danych Steam trafiał odpowiedni kod. Dla przykładu "Crown of Ivory King" było oznaczone jako TEST DLC3. Oczywiście to było zapisywane według wzoru, i tak "Crown of the Old Iron King" nosi nazwę TEST DLC2.

Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że wraz z wrześniową aktualizacją platformy pojawił się kolejny wpis zatytułowany TEST DLC4.

Biorąc pod uwagę obecny wzór, oznacza to, że możemy prawdopodobnie spodziewać się kolejnej dodatkowej zawartości do ściągnięcia. Można to również powiązać z inną plotką, która głosi, że mielibyśmy się czegoś spodziewać na Halloween i Boże Narodzenie. Jeszcze inna wspomina o paczce zatytułowanej "Unarmed DLC". Tą dodatkową zawartość mielibyśmy rzekomo otrzymać w pierwszym kwartale 2015 roku.

Oczywiście żadna z powyższych informacji nie została w żaden sposób potwierdzona przez From Software i pochodzi od dociekliwych graczy, którzy bardzo lubią wertować bazy danych. Z drugiej strony wydaje się coś być na rzeczy, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt nagłego pojawienia się nowego wpisu z kolejnym numerkiem? Czy Dark Souls II (PS3) otrzyma kolejne DLC przekonamy się już w ciągu najbliższych paru miesięcy.

 

Źródło: http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/comments/2jxqaj/high_chance_of_new_dlc/

Tagi: Dark Souls 2 From Software PlayStation 3 reddit